projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Radni sastanak Općinskog projektnog tima

10022017 0Načelnik Općine Živinice Samir Kamenjaković i članovi Općinskog projektnog tima održali su radni sastanak. Tema sastanka je bila Prijedlog nacrta Strategije Općine Živinice koja je u završnoj fazi izrade.

Nakon što je provedena procedura izrade Strategije razvoja dogovorene su završne aktivnosti izrade Prijedloga nacrta Strategije Općine Živinice za period 2017. – 2026. kako bi isti mogao ići Općinskom vijeću na usvajanje.

Svi kvalitetni prijedlozi, primjedbe i projektne ideje koje su pristigle razmatrane su u procesu izrade Strategije te su uključene u Prijedlog nacrta ovog dokumenta.

Pored Strategija razvoja tema sastanka je bila Poslovna zona Ciljuge. Naime, Načelnik Kamenjaković je istakao kako je jedan od prioritenih zadataka Projektnog tima da hitno rade na pripremi projekta za uređenje Poslovne zone Ciljuge.

Sastanak je bio prilika da članovi Projektnog tima za razvoj Općine Živinice razmjene informacije o provedenim aktivnostima i realizovanim rezultatima u proteklom razdoblju, dogovore rokove i daljnje procedure za realizaciju prioritetnih projekata.

Zadatak ovog Općinskog tima je da vodi projektne procese koji imaju za cilj dalji razvoj i unapređenje Općine Živinice, a prije svega da ima centralnu ulogu u planiranju, implementaciji, praćenju i evaluaciji strategije razvoja, obezbjeđuje koordinaciju i komunikaciju sa svim bitnim akterima u procesu, kako u okviru Općinske uprave, tako i na nivou cijele zajednice i šire, te sa višim nivoima vlasti, kao i potencijalnim donatorima i investitorima.

10022017_0_thumb.jpg10022017_3.jpg10022017_2.jpg10022017_0.jpg

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.