projekti-1

Info centar za mlade

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
INFORMACIJA
vijesti, oglasi, konkursi...
EDUKACIJA
trening, projekti, radionice...
ZAPOŠLJAVANJE
usluge, savjeti, pomoć, CV...
DOKUMENTI
zakon o mladima

savjet3

sms-provjera

facebook
Općina Živinice
na facebooku
tv zivinice
TV Živinice
lokalna televizija
zivinice.ba
Živinice.ba
nezavisni portal
logo-best
Best portal
Živinice

Održan hitan sastanak Štaba civilne zaštite Općine Živinice

09032017 0U zgradi Općine Živinice održan je hitan sastanak Štaba civilne zaštite. Dnevni red je činila jedna tačka a to je informacija o stanju poplava na području Općine Živinice.

S obzirom da su padavine prestale, i da trenutno nema opasnosti od elementarne nepogode uzrokovane padavinama, Štab civilne zaštite je procijenio da ne treba biti proglašeno stanje elementarne nepogode na području Općine Živinice.

Komadant Štaba civilne zaštite Samir Kamenjaković naredio je da mu toku dana svi članovi Štaba CZ dostave sve trenutno raspoložive resurse, odnosno materijalno tehnička sredstva koja su neophodna u trenutku elementarne nepogode.

Prema riječima šefa Civilne zaštite Općine Živinice Envera Jukića, mjesta koja su bila kritična su naselje Golubinjak koje je sada pod kontrolom, zatim naselja Strašanj i Sjever 2 koja su kritična ali su pod stalnim nadzorom Civilne zaštite.

09032017_0_thumb.jpg09032017_1.jpg09032017_0.jpg

Kontakt

Općina Živinice
home iconUl. Alije Izetbegović br.28
      75270 Živinice
      Bosna i Hercegovina

phone-icon-43223 +387-35/743-301; 035/743-303,
fax-icon +387-35/772-125
url www.opcinazivinice.ba
Mail  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.